OFPOF

Pokemon Go Oyununun Eğitici Programı Duyuruldu

-
117
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pokemon Go Oyununun Eğitici Programı Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Pokemon Go oyununun yapımcısı olan Niantic şirketi ve Sprint şirketleri arasındaki işbirliği ile Pokemon Go oyununun eğitici programları başlatıldı.

Geçtiğimiz son 2 yılda en çok oynanan ve en çok indirilen mobil oyunları sıralamasında liderliğe oturan Pokemon Go son zamanlarda ciddi bir düşüş yaşamış durumdaydı. Özellikle tüm dünyada resmi olarak piyasaya çıkmayan bu oyunu oynamak için kullanıcılar internet sitelerine hücüm ediyordu. Bu da binlerce kullanıcının telefonuna virüs girmesine neden oldu. Tüm bu olumsuzlardan sonra pokemon go oyunu yeniden yükselişe geçebilmek için Sprint şirketi ile özel bir anlaşma yaptı.

Pokemon Go oyununun yapımcısı olan Niantic şirketi ve Sprint şirketi arasındaki anlaşma sonrasında Pokemon Go oyununun eğitici bir versiyonu çıkarılacak. Bu versiyonda çeşitli görevlerde check-in yapan kullanıcılar, eğitmenleri tarafından özel bazı ödüller ile ödüllendirilecek. Sprint şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, Sprint tarafından belirlenen özel yerlere ve görevleri tamamlayanlara şirket tarafından özel ödüller verilecek.

Bu anlaşmanın ardından Pokemon Go oyunu eski günlerine dönmeyi planlıyor. Japonya'da ünlü bir fast food şirketi ile de anlaşan Niantic tüm dünyada Pokemon Go oyununun bilinmesini sağlamak istiyor.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık