OFPOF

Pinball FX3, 26 Eylül'de Xbox One ve Windows 10'a Geliyor

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pinball FX3, 26 Eylül'de Xbox One ve Windows 10'a Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü efsane Pinball oyununun, Pinball FX3 versiyonu arık Xbox One ve Windows 10'da da oynanabilecek.

Topluluk tarafından yönetilen en büyük langırt oyuncuları, çok oyunculu maçlar ve kullanıcı tarafından oluşturulan turnuvalar gibi yeni özellikler bulacak. oyun, XPA'yı, platformlar arası oynamayı desteklediğinden, oyuncular başarılarını, kaydedilen oyunları vb. koruyarak, Xbox One'dan Windows 10 ve Steam'e atlayabilirler.

Pinball FX'ı hiç oynamadıysanız, kesinlikle gitmeli ve kontrol etmelisiniz. Oyun ücretsiz indirilecek ve Sorcerer’s Lair tablosu ile ücretsiz olarak kullanıma sunulacak. Yeni oyun modlarının ve turnuva oyunlarının tümünün kilidi ise açılıyor.

26 Eylül'de Pinball FX3 için yeni bir masa paketi de piyasaya çıktı! Universal Classics Pinball, "E.T. "" Çığırtkan "ve" Geleceğe Dönüş "gibi pek çok yayın var. 

Masanızın yeni dinamik aydınlatma ve gerçek zamanlı gölgelerle ne kadar harika görüneceğini bilmelisiniz. Ayrıca, çok oyunculu maçlar, kesintisiz turnuvalar ve müthiş yeni tek oyunculu zorluk seviyeleri ile oynamak için çok yolunuz olacak.

Zaten Xbox 360 veya Xbox One'da bir Pinball FX2 oynadıysanız, satın aldığınız oyunlarınızı Pinball FX3'e ücretsiz olarak aktarabileceğinizi unutmayın. Pinball FX3'e gelen tüm tabloların listesi için lütfen Pinball FX3 FAQ (Sıkça Sorulan Sorular) bölümünü ziyaret edin.

Kaynak: thewincentral.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık