OFPOF

Overwatch Yönetmeninden Geliştirme Müjdeleri Geldi

-
55
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch Yönetmeninden Geliştirme Müjdeleri Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2018 yılı için olan planlarını açıklayan Overwatch yönetmeni Jeff Kaplan oyun severler ile bir video paylaştı.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Overwatch’ın oyun yönetiminin baş ismi Jeff Kaplan, 7 Kasım 2014 tarihinde duyurulmuş ve dünya çapında 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkış yapmış video oyunları Overwatch için 2018 planlarını açıkladı. Yaklaşık 8 dakikalık bir video ile planlarını açıklayan Jeff Kaplan bazı aşamaları test etmeye başladıklarını belirtti.

Kaplan, ilk olarak Overwatch League ve OWL temalarından ve Kasım ayında yayınlanan Blizzard World haritasından bahsetti.  Bu harita ile ilgili olarak da; "Gerçekten eğlenceli ve rekabetçi bir hibrid harita yapacağımızı düşündüğümüz üst düzey tasarımlar deniyoruz. Haritanın belirli alanlarında oyunla ilgili çok farklı şeyler deniyoruz.” dedi.

Daha da önemlisi, Blizzard'ın Overwatch serisine "çok ihtiyaç duyulan" bir ek olarak tanımlanan Hero 27'yi ortaya koymak için çalışmalar yaptıklarını belirten Jeff Kaplan, yeni bir kahramanın da testlerini yaptıklarını belirtti.

Overwatch Competitive ve yeni haritalar üzerinde çalıştıklarını da belirten Overwatch yönetmeni Jeff Kaplan “Bunlar sadece buzdağının ucudur ve yakın zamanda her şeyden haberiniz olacak” dedi.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık