OFPOF

Overwatch Yaz Oyunları Etkinliği Önümüzdeki Hafta Dönüşe Hazırlanıyor

-
47
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch Yaz Oyunları Etkinliği Önümüzdeki Hafta Dönüşe Hazırlanıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eski yüzler, yeni yüzler ve Lúcioball 8-28 Ağustos tarihleri arasında geri dönüyor.

Yaz saati, görünüşte yıllık Overwatch Yaz Oyunları için zamanı geldi.

Hatırlamak isteyenler için geçen yılki Summer Games ilk Overwatch mevsimsel etkinlikti ancak tematik olarak 2016 Rio Olimpiyat oyunlarına bağlandı ve olayın bu yıl Overwatch dünyasında yeniden yer alıp almayacağı henüz bilinmiyordu ancak son gelen haberler tüm oyun severleri sevindirmeyi başardı.

Overwatch Yaz Oyunları, 8-29 Ağustos tarihleri arasında geri dönecek ve Overwatch'ın mevsimsel etkinliklerinden beklenen yeni yüzleri ve aksesuarları ile gelmeye hazırlanıyor.

Tüm bu yeni yüzlere, aksesuarlara ve diğer eklentilere sahip olmanın bedeli ise 3.000 altın civarında olacağı da şimdiden söylentiler arasında yer aldı. Ancak geçtiğimiz sezon ki bu ürünlere sahip olmak isteyenler için ise bu fiyat 3’te birine kadar inecek.

Yeni yüzler ve aksesuarlara ek olarak, Overwatch Yaz Oyunları, muhteşem Rocket League tarzı futbol modu olan Lúcioball'ın dönüşü anlamına da geliyor.

Oyun modu, geçen yıl bir miktar değişiklik ile gelebilir, öncelikle düşmanların devre dışı bırakılmış olması ve Lúcio'nun ult sürümünde bir değişiklik var. Geçen yıl ki Rio stadyumu, Sidney, Avustralya'da bulunan yeni bir stadyumun yanında geri dönecek. “Kaplan” ayrıca Lúcioball için, yerleştirme maçları ve ilk 500'e girmek için ödüller ile tamamlanmış rekabetçi bir mod olacağını da belirtti.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık