OFPOF

Overwatch Vurgu Kaydetme ve Yayınlama Özelliği Üzerinde Çalışıyor

-
72
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch Vurgu Kaydetme ve Yayınlama Özelliği Üzerinde Çalışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Overwatch yapımcısı, vurgulamaları kaydetme ve verme özelliğinin hâlâ geliştirilen bir özellik olduğunu söyledi.

Uzun süredir Overwatch oyunu içerisinde görüntü kaydedebilme ve bu görüntüleri dışarı aktarma özelliği bekelniyordu. Hatta firma bununla ilgili geri bildirimlere ve oyun severlerin isteklerine uygun olarak geliştirmeye başladıklarını belirtmişti. Ancak uzun süredir bu özelliğin henüz gelmemiş olması oyun severlerde bir tepkiye yol açmıştı.

Dün bu tepkilerden ve eleştirilerden sonra video oyun Overwatch yapımcıları yeni bir açıklama yaparak bu özelliğin yakın zamanda geleceğini ve geliştirmeleri tamamlamak üzere olduklarını belirtti. Yani bu gelişme büyük olasılıkla birkaç ay içinde kullanıma açılacaktır.

Biliyorsunuz ki Blizzard oyuncuların Overwatch'daki maç vurgularını kaydetmesine ve dışa aktarmasına izin verme konusunda vazgeçmemişti. Stüdyo bu özellikleri geçen yıl haziran ayına kadar yayınlayacağını vaat etmiş ve bu sayede birçok oyun severin oyundan kopmasını engellemişti. Hatta bu haber oyun severlerin bulunduğu forumlarda da kısa sürede çok fazla yayınlanmıştı.

Overwatch yönetmeni Jeff Kaplan da bu forumlarda etkin olmaya başladı ve oyun severlere gelişmeler hakkında bilgi verdi. "Bu, özellik ekibinin (Overwatch ekibindeki daha küçük geliştirme stresi ekiplerinden biri) şimdiki odak noktası" diye yazdı. "Ekip çok fazla çalışıyor ve aylarca sürüyor, bu yazın başlarında daha fazla ayrıntı bekliyoruz" dedi.

Bu özelliğin yayınlanması şu an sadece birkaç ay uzaklıktadır diyebiliriz. Bu arada, şaşırtıcı anları kaydetmek istiyorsanız Fraps veya Shadowplay veya harici bir kaydedici kullanmaya devam etmeniz gerekecek.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık