OFPOF

Overwatch Oyununa Yeni Bir Karakter Geleceği Duyuruldu

-
90
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch Oyununa Yeni Bir Karakter Geleceği Duyuruldu
96 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

24 Mayıs 2016 tarihinde satışa çıkarılan oyun olan Overwatch ile ilgili yeni bir karakter geleceği açıklaması yapıldı.

2016 yılında kazandığı ödüllerle adından uzun zaman boyunca söz ettiren ve başarılı bir satış rakamına ulaşan Overwatch oyunu ile ilgili güzel bir açıklama yapıldı. Yapımcı şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Overwatch oyununa yeni bir karakter gelecek. Kullanıcıların uzun süredir yeni bir karakter istediği biliniyordu, yetkililer de bu isteği yanıtsız bırakmadı ve oyuna yeni bir karakter tasarladılar. Bu gelen haber üzerine birçok oyun kullanıcısı adeta sevince boğuldu.

Salı günü yayınlanan bir blog yazısında Blizzard, Overwatch oyununa yeni bir karakter gelip gelmeyeceği üzerine bir açıklama yapmıştı. Blizzard oyunculara sevindiren haberi site üzerinden duyurup oyuna yeni bir karakterin geleceğini açıklamıştı. Pvp Lice sitesinin hazırladığı rapora göre, "Blizzard mühendisleri yeni bir karakter üzerine zaten uzun zamandan beri bir çalışma yürütüyordu. Mühendisleri en sonunda çalışmalarını bitirdi ve yeni karakter açıklandı."

Blizzard şirketinin önemli isimlerinden Jeff Kaplan, Overwatch oyununa özel olarak piyasaya sürülmesi beklenen yeni Funko Pop figürlerinin Nisan ayında piyasaya çıkabileceğini açıkladı. Son olarak Kaplan, Overwatch oyununun geliştirici ve yayıncı sirketi olan Activision Blizzard'ın dünyaca ünlü bir oyun turnuvasına çıktığını açıkladı.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık