OFPOF

Overwatch Mercy Karakterini Geliştiriyor

-
78
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch Mercy Karakterini Geliştiriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geliştirici Blizzard mühendisleri Overwatch karakteri Mercy’nin çok daha iyi hale geleceğine belirtti.

Mercy, Resurrect yeteneğinin nasıl çalıştığını tamamen değiştiren son büyük Overwatch denge yamasında önemli bir revizyona tabi tutuldu. Yeni Mercy'nin biraz abartılmış olduğu görülüyor - değişiklikler hayata geçirildiğinden beri inanılmaz derecede yaygın ve geliştirici. Blizzard şu an tüm bu özellikleri test ediyor.

Overwatch PTR'sinin en yeni yinelemesi, Mercy'nin yeni nihai Valkyrie'sini değiştirir; artık yeniden doğuş yani dirilme süresi de azalıyor, 30 saniyelik Valkyrie aktivasyonu da geliştirilerek 10 saniyeye kadar düşürüldü. Bu, Mercy'nin birkaç takım arkadaşını hızlıca ard arda rezol etmesine izin verdi-Valkyrie'nin şahsen sağladığı muazzam şifa, hasar ve hareketlilik artışına ek olarak. PTR'de, Resurrect artık Valkyrie aktifken 30 saniyelik cooldown değerini korur, ancak ultra, Resurrect'in aralığını ikiye katlar.

Küçük bir değişiklik, ancak oyun eleştirmenlerinin umduğuna göre Mercy'nin oynamak için hala güçlü ve eğlenceli hissetmesine izin verecek, ancak her durumda zorunluluğa düşmüş gibi hissetmeyeceği bir değişiklik.

Overwatch’ın en çok seçilen ve beğenilen karakteri olarak lanse edilen karakter Mercy’nin gelişme haberleri oyun ve oyun severler dünyasında müjde ile karşılandı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık