OFPOF

Overwatch Cezaları Daha da Ağırlaşıyor

-
88
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch Cezaları Daha da Ağırlaşıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Overwatch geliştiricisi Blizzard dün yaptığı açıklamalar ile yeni ceza uygulamaları konusunda fikirler verdi.

Blizzard, bugün başladığı cezalarda daha agresif olmaya başladığını kanıtlıyor. Overwatch'daki toksisiteyi yok etme çabalarını hızlandırıyor. Şirket, yeni yaklaşımın nasıl işleyeceğini ayrıntılandırmayı bırakırken, kötü davranışların artık daha ağır bir şekilde cezalandırılacağı mesajını vermiş oluyor.

oyun içerisindeki raporlama ve oyuncu ceza sistemimizin en önemli özelliklerimizden biri olduğuna inanıyoruz ve bu da önümüzdeki sene önemli ölçüde yatırım yapmak istediğimiz özelliğimizdir.” diye açıklama yapan geliştiriciler artık daha agresif cezalar vereceklerini açıkladı. "Aşırı Gözlemede, küfürlü sohbet, taciz, oyun içi spam, maçta hareketsizlik (kasıtlı olarak AFK)  ve diğer kötü davranışlarda cezaların artacağını belirten firma ayrıca bu cezaların zamanla katlanacağını ve daha ağır sonuçlarda olacağını da belirtti ve oyun severlere bu tarz tüm gözlemlerini, şikayetlerini, rahatsızlıklarını çabuk bir şekilde kendilerine bildirmelerini istedi.”

Artan cezalar, cezaların daha uzun ya da daha hızlı olması dışında çoğunlukla aynı olacağını önermekte. Durum ne olursa olsun, stüdyo oyundaki disiplin yaklaşımını değiştirmeye devam ediyor ve önümüzdeki aylarda "rekabetçi sezon yasaklarını ölçeklendirme" ve oyunun oyun içi raporlama aracını kötüye kullananlara verilen cezaları da dahil etmeyi taahhüt ediyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık