OFPOF

Overwatch 5. Rekabetçi Sezonu Haziran'da Başlıyor

-
61
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overwatch 5. Rekabetçi Sezonu Haziran'da Başlıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

24 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya çıkan Overwatch oyununa ait 5. Rekabetçi Sezonu'nun Haziran 2017 tarihinde başlayacağı duyuruldu.

2016 yılının en çok sevilen oyunlarının başında gelen Overwatch oyununa ait bir sezon olan 5. Rekabetçi Sezonu Haziran 2017 tarihinde piyasaya çıkacak. Overwatch oyununun direktörü olan Jeff Kaplan tarafından oyuna ait bir forum sitesinde yapılan yazılı açıklamaya göre, oyunun Rekabetçi Sezonu'na olan ilginin giderek artmasından dolayı yeni sezonun başlangıcını Haziran ayının başı olarak belirlediklerini ifade etti. Haziran ayının ilk günlerinden Overwatch oyununun 5. Rekabetçi Sezonu başlayacak.

24 Mayıs tarihinde 1. yıldönümünü kutlayacak olan Overwatch oyununun yıldönümüne özel bir etkinlik hazırlayacağı öğrenildi. Bu etkinliğin henüz ne olacağı bilinmiyor. Overwatch kullanıcıları ise dört gözle 5. Rekabetçi Sezonu'nun başlamasını bekliyor. Birçok kullanıcının online ortamda birbirleri ile oynadığı bu bölümde sıralama oldukça önemli.

Overwatch Rekabetçi Sezonu'nda üst sıralarda yer alıp sezonu o şekilde bitirmek kullanıcıya hem puan hem de yeni sezonda daha iyi bir yerde başlamayı sağlıyor. Bu nedenle birçok kullanıcı Overwatch oyununda Rekabetçi Sezonu'nu çok seviyor. Overwatch yetkilileri yakın zamanda net bir tarih verecektir.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık