OFPOF

Overload İkinci Demo Sürümünü Yayınladı

-
18
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Overload İkinci Demo Sürümünü Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçen yıl bu zamanlarda pek de beğenilmeyen bir demo halde çıkan Overload 12 ay içerisinde çok iyi geliştirmeler ile yeniden geldi.

2017 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen ve PlayStation 4, Xbox One, Linux, Microsoft Windows, Mac OS gibi birçok platformda oynanmaya hazır olarak raflardaki yerini alacak. Overload bir yıl içerisinde ikinci kez deneme sürümü yayınladı ve artık kullanıcılar için çok daha iyi durumda olduğunu kanıtladı.

Geçen yıl bu zamanlarda, Revival Productions tarafından ilk demo sürüm yayınlanmaya başlanmış ve oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. İlk etapta demo yani deneme sürümü olumlu ve olumsuz tepkiler almış ve tam sürüm için firmanın geliştirmelerde bulunması gerektiği belirtilmişti. Revival oyun yaratıcıları da bu geri bildirimlerin üzerinde durmuş ve tam sürüm için yeni geliştirmeler yapacaklarını belirtmişlerdi. Bu haber ile birlikte oyun severler Overload’ın gelişimi için çokça kez firma ile temasa geçmiş ve geri bildirimler göndererek oyundaki eksik ve hatalı noktaları belirtmişlerdi. Overload yayınladığı ikinci deneme sürümü ile birlikte 12 ay içerisinde çok iyi bir ilerleme kaydettiğini kanıtlamış oldu.

Bu arada Overload Playable Teaser 2.0'ı Steam üzerinden yayınlanmaya başladı bile. Bu, güncellenmiş grafikler, sesler ve oyunlarla tam bir yenileme olmuş diyebiliriz. Demo, bir eğitim seviyesi, örnek tekli oyuncu, reaktörün seviyesini yok etmenizi ve bir düşman ordusuna karşı yeteneklerinizi test etmenize izin veren iki Challenge Modu seviyesini içermektedir.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık