OFPOF

Ongoing Game Award 2017, No Man's Sky’ın Oldu

-
67
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ongoing Game Award 2017, No Man's Sky’ın Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hello Games tarafından geliştirilen video oyun, 12 Ağustos 2016 tarihinde sönük bir başlangıç yapsa da son zamanlarda çok popüler oldu.

İngiliz oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen, açık dünya oyunu olan ve oyuncuların kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebildiği video oyun No Man's Sky, Gareth Bourn tarafından tasarlanmıştı. Daha öncelerden de The Game Award for Most Anticipated Game ödülünü alan, İngiliz Oyunu Dalında BAFTA Oyun Ödülü için de adaylık süreci yaşayan, PlayStation 4, Microsoft Windows platformlarında oynanabilen video oyun geçtiğimiz gün tutkunlarına yeni bir müjde daha verdi ve Ongoing Game Award 2017 ödülünü kazandıklarını açıkladı.

2016 lansmanından sonra oyun için birçok soru işareti vardı ve çok fazla geliştirilmesi gereken alan bulunmakta olduğu belirtilmişti, bunun üzerine geri bildirimleri de göz önünde bulunduran Hello Games firması mühendisleri oyun içerisinde harika değişiklikler ve yenilikler yaparak bugüne kadar ki en ilginç oyunlardan birini yaratmayı başardılar. Özellikle gelen güncellemeler ile birlikte video oyun No Man's Sky, Steam üzerinden de en popüler oyunlardan biri olmayı başardı. Video oyun Steam resmi sayfasında şu sıralar yaklaşık 15 dolar civarında satış fiyatı etiketine sahiptir.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık