OFPOF

Noita İçin İlk Trailer Yayınlandı

-
63
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Noita İçin İlk Trailer Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fiziksel olarak simüle edilmiş oyun olarak tanımlanan Noita için ilk trailer yayınlandı ve beğeni topladı.

Noita'nın ilk hayata geçirilen fragmanı "fiziksel olarak simüle edilmiş" piksellerden inşa edilmiş bir dünya görülüyor. Bu video ile birlikte yanabilir, eritebilir, dondurabilir, buharlaşabilir veya gördüğünüz her şeyden başka bir şeyden mahrum kalırsınız demektir.

Noita, Crayon Physics Deluxe, The Swapper gibi oyunların arkasındaki dostlar tarafından geliştirilen "sihirbaz eylem rogue-lite" ("rogue-lite", genel olarak, "roguelike" türünü daha az cezalandıran ve kısıtlayıcı bir şekilde alıyor) ve Çevresel İstasyon Alpha, Nolla Games adlı yeni bir stüdyoyu oluşturmak üzere bir araya geldi. Ve oyun, dikkat çekicidir, çünkü içinde bulunan her piksel "fiziksel olarak simüle", yani tüm oyun dünyasının hareketlerinize tepki vereceği anlamına gelir.

Noita, oyuncuların kendi mağaralarını derinlemesine araştırdıkça büyü yapmalarını sağlayacak, ancak sahte bir lite olarak ölüm kolaylıkla gelir ve kalıcı olur. Ve oyun dünyası usul olarak üretildiğinden Nolla, oyuncuların her oynadıkları ortamda değişen "benzersiz bir dünya" bekleyebileceğini söylüyor.

Ortaya çıkan ilk trailer ise gerçekten muhteşem görünüyor. Daha fazla detay için ise oyun severler resmi noitagame.com adresine yönlendiriliyor ve henüz resmi çıkış tarihi açıklanmadı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık