OFPOF

No Man's Sky’da Yeni Gezegenlerin Keşfi Sürüyor

-
96
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
No Man's Sky’da Yeni Gezegenlerin Keşfi Sürüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hello Games tarafından geliştirilen macera oyununun detayları ünlü oyun eleştirmeni tarafından çözümlenmeye devam ediyor.

İngiliz oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen ve henüz kararlı sürümü yayınlanmamış bir macera oyunu olan No Man's Sky, açık dünya oyunu olacak ve oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilecek.

No Man's Sky için, yeni tanıtım görüntüleri de yayınlanmaya devam ediyor. ünlü oyun eleştirmenlerinden Christopher Livingston oyunu oynarken ekran kaydında bulundu ve oyunseverler ile bu heyecanı paylaştı.

Christopher Livingston blogunda şöyle yazdı;

"No Man's Sky'ın yeni içeriğini keşfederken biraz ilerlemeliyim. Cuma günü altı köşeli bir gezegen buldum ve biraz zaman keşfederek geçirdim. Bugün, ikinci bir hektar gezegen buldum ve kısa süre sonra başka bir şeyle karşılaştım: garip metalik kürelerle dolup taşan bir gezegen. Çoğu, düşmüş ve gezegenin yüzeyinde duruyor (veya kısmen de olsa), bazıları parçalanmış ve bazıları havada duruyor, parlıyor ve yavaşça dönüyor gibi görünüyor. Bu tuhaf gezegende, sadece altıgen gezegen gibi yabancı yaratıklar da yok. Sağlam düşmüş küreler (bunlar Half-Life 2'deki silindirli maymunlara benzemektedir), Colossus ekstrakrürüne monte edilen madencilik lazerini kullanmanız koşuluyla, Detrium için hasat edilebilir. Paramparça olan parçalar standart bir lazerle mayalanabilir."

No Man's Sky’da Yeni Gezegenlerin Keşfi Sürüyor-r0kom3svqu

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık