OFPOF

Nisan Ayında Xbox İçin Games With Gold Oyunlarının Listesi Belli Oldu

-
39
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nisan Ayında Xbox İçin Games With Gold Oyunlarının Listesi Belli Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox Games with Gold programı ile Xbox Live üyelerine ücretsiz olarak sunulacak Nisan ayı oyunları belli oldu.

Xbox Live Games with Gold oyunları her oyuncunun her zaman sabırsızlıkla beklediği haberler arasındadır ve şimdi Nisan ayı içerisinde yer alan başlıkların tamamı açıklandı. Hiç şüphe yok ki oyuncular, teknoloji devi Microsoft'tan gelen bu oyunlarla kesinlikle memnun olacaktır.

WWG'ye göre, oyunların tüm listesi konsolun canlı sayfasının Almanca sürümü aracılığıyla açığa çıkarıldı. Resimde programa ücretsiz olarak gelen oyunların adı gösteriliyor. Önümüzdeki ay ücretsiz olarak verilecek oyunların arasında Ryse: Son of Rome oyunu bulunuyor.

Söz konusu başlık, Nisan ayı boyunca Xbox Live Games with Gold avantajı ile ücretsiz olarak sunulacak. The Walking Dead oyununun ikinci sezonu da bu ücretsiz oyunlar arasında yer alacak. 16 Nisan'dan itibaren erişime sunulacak oyun 15 Mayıs'a kadar indirilebilecek. Oyunların ikisi de Xbox One oyun platformuna gelecekleri teyit edilmiş oyunlar.

Xbox 360 oyun konsolunun ise kendi farklı oyun sırası bulunuyor. Bununla birlikte, bu konsoldaki oyunlar da en son konsola uyumlu olan oyunlar olacak. Listedeki ilk oyun olan Darksiders, 1 Nisan'dan 15 Nisan'a kadar kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

Kotaku tarafından belirtilene göre, Xbox 360 için Xbox Live Games with Gold yalnızca Microsoft'un sisteminin geriye dönük uyumluluk özelliği ile oynanabiliyor. Listede ayrıca Assassin's Creed Revelations oyunu da bulunuyor.

Kaynak: itechpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık