OFPOF

Nintendo, Yakın Zaman İçin VR veya 4K Medya ile İlgilenmiyor

-
71
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nintendo, Yakın Zaman İçin VR veya 4K Medya ile İlgilenmiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo Fransa'nın başkanı, Les Numériques ile yaptığı röportajda 4K ve sanal gerçeklik teknolojileri ile ilgili konuştu.

Nintendo, rakiplerinden bazılarını yenmek ve daha ileri teknoloji ile ilerlemek üzere yola çıkmış gibi görünüyor. Nintendo Fransa'nın başkanı Philippe Lavoué'nin Les Numériques ile yaptığı bir röportaja göre, önceden bilinen bazı haberler doğrulandı. Switch'in 4K'ya yükseltilmesini umut eden veya muhtemelen VR alanına giriş yapmasını bekleyen oyun tutkunları, şirketin aklında başka şeylerin olduğunu ve bu yüzden beklediklerinin şimdilik gerçekleşmediklerini öğrendiklerinde hayal kırıklığına uğrayabilirler. Röportajın bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz:

Les Numériques: "Rakiplerinize baktığımız zaman 4K konsollar ve sanal gerçeklik gibi özellikler sunuyorlar, ama siz sunmuyorsunuz. Switch'in sınırları teknolojiye uyumlu değil mi?"

Philippe Lavoué: "Biz çok faydacıyız. Siz VR kasklara bakıyorsunuz, ben onların çok fazla kişiyi etkileyeceği konusunda şüpheliyim. Ayrıca müşteriler onlara tam bir çözüm sunulamazsa eğlence açısından pek sabırlı değiller. 4K için ise yaygın olmayan bir teknolojiye yatırım yapmalı mıyız? 4K ekranlar şimdi neredeler? Müşteriler bu teknolojiye uyum sağlamadan biz yatırım yapmalı mıyız? Her yere yatırım yapamayız. Ayrıca rakipler ile kıyaslandığında ne yeni olacak? Eğer başkalarının yaptığının aynısını yaparsak ölmek için lanetlenmişiz demektir, çünkü onlardan daha küçüğüz. Switch ile kullanıcıların yaşam ritmine uyarlanmış farklı kullanımlar önermek gibi bir değere sahibiz."

Kaynak: bleedingcool.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık