OFPOF

Nintendo Switch 2018 Büyük Lansmanı Ertelenebilir

-
46
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nintendo Switch 2018 Büyük Lansmanı Ertelenebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo Switch oyun konsolu severler için şok edici bir iddia ortaya atıldı.

Japonya şirketi Nintendo tarafından 3 Mart 2017'de çıkarılan bir oyun konsolu olan Nintendo Switch, 2018 yılı için oyun listesini açıklamış ve en kısa sürede satın almaya da açılacağını belirtmişti. Switch online adı verilen platform için ücretli üyelik olacaktı ve PS Store benzeri bir altyapısı olacaktı. Ancak şirket içerisinde yer alan bazı kişilerin sızdırdığı bilgilere göre yeni 2018 oyun platformu Switch Online yetişmeyebilir ve lansmanı ertelenebilir.

Hem 2018 oyun listesi hem de yeni nesil cihazın da tanıtılacağı beklenirken, büyük lansmanın ertelenmesinin sebebi, halen bazı temel özelliklerin yerine oturtulmamış olması ve bazı geliştirmelere ihtiyacın duyulması olarak belirtiliyor.

Switch'in ücretli online servisinin 2018 Sonbaharda tanıtılacağı ve piyasaya sürüleceği açıklanmıştı ve amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika gibi ülkelerde çok fazla tutkunu olduğu belirtilmişti. Her ne kadar oyun listesi ve fiyat etiketleri hazır olsa da platformun gecikecek olması Nintendo Switch kullanıcılarını şoka uğrattı.

En az 5 dolar civarında bir fiyat ile aylık üyelik alınabilecek platform için Super Mario Bros 3, Balloon Fight ve Dr. Mario gibi oyunların da hazırlandığı belirtilmişti.

Kaynak: express.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık