OFPOF

Nintendo, Daha Fazla Kullanıcıya Switch Oyun Konsolunu Ulaştırmak İstiyor

-
64
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nintendo, Daha Fazla Kullanıcıya Switch Oyun Konsolunu Ulaştırmak İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo, Switch'in yerel multiplayer ve taşınabilirlik özelliklerinden daha fazla kişinin yararlanmasını istiyor.

Nintendo'nun Switch oyun konsolu lansman tarihinden bu yana hit olmayı başardı. Nintendo, müşterilerinin ilgisinin azalmaması için yapabileceği her şeyi yapmaya çalışıyor. Switch'in bu kadar çok satmasının arkasında da eşsiz hibrit tasarımı bulunuyor. Tasarımının en önemli parçasını çıkarılabilir Joy-Con denetleyicileri oluşturuyor ve her tür ortamda uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Evde tek kişilik bir oyun denetiminden hızlı yerel bir multiplayer maça kadar her koşulda harika bir şekilde çalışıyor.

Nintendo yöneticileri olan Yoshiaki Koizumi ve Shinya Takashi, Switch'in şu anki performansı ve gelecekten beklentileri hakkındaki düşüncelerini Engadget ile yaptıkları röportajda açıkladılar.

Koizumi düşüncelerini şöyle açıkladı: "Nintendo Switch'in heyecan verici donanım özelliklerinden birisi tamamen ayrılabilen denetleyiciler. Bu sayede yeni formlarda oyun oynamak mümkün oluyor. Şu anda bir çok farklı ve ilginç fikir üzerinde araştırmalar yapıyoruz."

Takashi ise şu açıklamalarda bulundu: "Ancak başarımız ile ilgili konuşmak için daha erken olduğunu düşünüyorum. Halen başarıya ulaşma yolunda ilerliyoruz. Bu deneyimi daha fazla kişinin yaşamasını istiyoruz ve ben başarıya ulaşabileceğimize inanıyorum. Bunu yapmak için teslimatları arttırmaya çalışıyoruz. Daha fazla insanın bu tecrübeyi yaşaması için uğraşıyoruz."

Kaynak: nintendoenthusiast.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık