OFPOF

Nier: Automata Satış Hedefini Geçti

-
35
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nier: Automata Satış Hedefini Geçti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oyun Direktörü Yoko Taro Twitter hesabı üzerinden bir mesajı yayınladı ve herkese teşekkür etti.

23 Şubat 2017 tarihinde oyun piyasasında yerini alan ve ilk erken erişim günlerinden bu yana hem senaryosu hem de görüntü kaliteleri ile oyun severleri etkileyen Nier: Automata, geliştirmesi Platinum Games firması tarafından yapılmış ve Takahisa Taura tarafından en ince detaylarına kadar tasarlanmıştı. Yayın haklarının ise Square Enix firmasının elinde bulundurduğu Nier: Automata oyununun satışları tüm ekiplerin yüzünü güldürdü ve direktör Yoko Taro tarafından oyun severlere teşekkür mektubu yayınlandı.

Belki ekipler oyunun bu kadar büyük satış rakamlarına ulaşabileceklerini tahmin etmemişlerdi ama onların hakkını sonuna kadar teslim etmemiz gerek. Çünkü oyun içerisindeki efektler, görsel kaliteler, oyuncu karakterlerindeki gerçekçilik ve hareketler, senaryo ve kamera açıları oldukça etkileyiciydi.

Oyun PlayStation 4 ve Microsoft Windows olmak üzere sadece iki platformda kendine yer bulmuş olsa da, özellikle PlayStation satış rakamlarında oldukça başarılı. Windows uyumlu modun ise Steam ve diğer benzer online mağazalardaki satış başarıları ise Yoko Taro’nun Twitter üzerinden oyuna sahip olanlara ve beğenenlere teşekkür mesajı yayınlamasına yetti de arttı diyebiliriz.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık