OFPOF

Nier: Automata İçin Performans Güncellemesi Yayınlandı

-
62
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nier: Automata İçin Performans Güncellemesi Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nier: Automata için geliştiriciler, performans ve bazı hataları çözümleyen güncellemenin Steam üzerinden yayınlanacağını açıkladı.

23 Şubat 2017’de piyasaya sürülen, Platinum Games firması tarafından tasarlanan ve geliştirilen, tasarımcı ekibini ise Takahisa Taura’nın oluşturduğu, yayın haklarını da Square Enix firmasının üstlendiği PlayStation 4, Microsoft Windows platformlarında oynanabilen video oyunu Nier: Automata için ilk performans güçlendirme güncellemeleri yayınlanmak üzere.

Nier: Automata oyunu, 2017 içerisinde piyasaya sürülecek en çok beklenen oyunlardan biri olma başarısını göstermiş ve on binlerce erken erişim satışı yapılmıştı.

Grafik kalitesinde, oyun motorunda, karakterler ve karakter özelliklerinde, senaryosunda oldukça beğeni toplayan oyun, ara ara performans sorunlarına yol açan hatalar ile karşılaşmıştı.

Yalnız, bu ara ara performans düşüklüğü konusunda oyun severlerin aklında soru işareti yaratan ve birçok kez satın alma fikrinden vazgeçilen bir oyun haline doğru yol alan Nier: Automata oyununun geliştiricileri, bu sorunlara ve geri bildirimlere kayıtsız kalmadığını gösterebilmek için performanstaki her bir sorun için ayrı ayrı çalışmalar yürüttüğünü açıkladı.

Böylelikle oyun geliştiricileri frameratöre gelişmiş bir düzeltme ekledi ve oyunun, kullanıcının kendi çözünürlüğünde olmasını engelleyen bir hatanın çözümlendiği açıkladı. Güncelleme ise Steam üzerinden kullanıcılar ile buluşacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık