OFPOF

Nidhogg 2, 15 Ağustos'ta Geliyor

-
55
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nidhogg 2, 15 Ağustos'ta Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Messhof Games Nidhogg oyununun devam serisi için yeni açıklamalarda bulundu.

Daha öncelerde resmi bir tarih vermeden yalnızca 2017 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği açıklanan video oyun Nidhogg 2 için yeni açıklamalar geldi.

Messhof Games firması tarafından geliştirilen video oyun, Mark Essen’in tasarımı ile hayat bulmuş ilginç senaryoya ait. Yine Messhof Games firması tarafından yayın hakları elinde bulundurulan video oyun için resmi yeni açıklamaya göre 15 Ağustos'ta oyunun çıkacağı belirtildi.

Nidhogg'un devamı niteliğinde olan Nidhogg 2, öncekinden çok daha renkli ve cılız bir olay. Şahsen bunun için memnunuz, çünkü bu son oyun videosuna bakarsak hareket halinde güzel görünüyor. Oyun 15 Ağustos'ta piyasaya sürüleceği için kendimiz için olan grotesk ihtişamını hayrete düşürecek kadar uzun sürmeyeceği sevinçli bir haber diyebiliriz.

Özel Steam online oyun mağazası sayfasında da açıklandığı gibi çok düşük seviyedeki sistem gereksinimlerini göreceksiniz. Nidhogg 2, daha güzel/çirkin görünmesine ek olarak, yeni silahlar sunacak ve mermi ataklarını kullanmanıza izin verecektir.

Bu da oyunun orjinal ruhunu koruyamacağı konusundaki ilk iddialar olarak yer alıyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık