OFPOF

Nhl 17, Sonunda Xbox One İçin Ea Access ile Erişilebilir Oldu

-
50
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nhl 17, Sonunda Xbox One İçin Ea Access ile Erişilebilir Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Buz hokeyi oyunu NHL 17'den hayranlarını sevindirecek haber geldi. Oyun artık EA Access ile Xbox One üzerinden oynanabilecek.

NHL 17'yi tam fiyatını ödemeden konsolunuzda oynamak istiyorsanız ve aynı zamanda diğer Electronic Arts oyunlarının da tadını çıkarıp çıkarmayacağınızı bilme güvencesine sahip olmak istiyorsanız EA Access ile bunları artık yapabilirsiniz. Electronic Arts'a ait abonelik sistemi olan EA Access'i satın alan kullanıcılar NHL 17 oyununa erişebilecekler ve oyunun tadını çıkarabilecekler. Buz hokeyi simülasyon video oyunu artık EA Erişim Programı'nın bir parçası olarak mevcut durumda.

NHL 17, ilk olarak 13 Eylül 2016 tarihinde piyasada yerini aldı. Oyunda bulunan yepyeni oyun modları, fan favori modlarındaki daha derin deneyimler ile buz üzerinde en iyi oyun deneyimi sunarak NHL 17'yi bugüne kadarki en heyecan verici EA SPORTS NHL oyunu yapmayı başarıyor.

EA Access sahibiyseniz abonelik programı sayesinde anında EA oyun koleksiyonunu indirebilir ve oynayabilirsiniz. Battlefield, FIFA, Need for Speed, Mass Effect ve benzeri oyunları da bu abonelik sistemi sayesinde elde etmek mümkün. Bu listeye NHL 17 eklendiği gibi zamanla çok daha fazla oyun eklenmeye devam edecek. Ayrıca, ek bir bonus olarak başlatma gününden önce yeni EA oyunlarının özel demo sürümleri de herhangi bir satın alma olmadan oynatılabiliyor veya satın alma işleminde %10 tasarruf edilebiliyor. Xbox One'da EA dijital satın alımları için hizmetin maliyeti ayda 4,99 dolar veya yılda 29,99 dolar.

Kaynak: onmsft.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık