OFPOF

Need For Speed: Payback İçin Son Trailer Yayınlandı

-
129
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Need For Speed: Payback İçin Son Trailer Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

10 Kasım 2017 tarihi itibari ile oyun severler ile buluşacak video oyunun son trailer’ı büyük beğeni topladı.

10 Kasım 2017 tarihinde oyun mağazalarında ve online oyun mağazalarında yer almaya başlayacağı duyurulan Ghost Games ekibi mühendisleri tarafından geliştirilen ve dünyaca ünlü oyun geliştirici ve tanıtıcısı Electronic Arts firması tarafından tanıtım ve yayın haklarının elinde bulundurulduğu PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında kendine yer bulacak Need for Speed serisinin en çılgın ve yeni oyunu Need for Speed: Payback için resmi bir trailer yayınlandı. Geçtiğimiz gün yayınlanan trailer’da inanılması güç refleksler ve görüntüler ön plana çıktı.

Origin ve PlayStore’daki yerini alırken Steam üzerinden satışa çıkarılmayacak video oyun için yayınlanan son trailer büyük beğeni topladı. Las Vegas esque açık dünyadaki Fortune Vadisi’ndeki görüntüleri ile doldurulan trailer pürüzsüz, biraz robotik sese ilişkin olarak, bu oyunda çok hızlı sürmek için pek çok farklı yol var. Önceki Need For Speed serileri ile uyumlu olarak, birçok mini-oyun, koleksiyon, unlockable ve araba özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır. 

Bu arada, kilidini açabileceğiniz bir çok garajdan birinde toplayabileceğiniz ve tamir edebileceğiniz hurda arabalar da bulunuyor.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık