OFPOF

Middle-earth: Shadow Of War İçin Yeni Orc Kabilesi Tanıtıldı

-
101
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Middle-earth: Shadow Of War İçin Yeni Orc Kabilesi Tanıtıldı
0 izlenme
-

Teror adı verilen yeni orc kabilesi için youtube üzerinden tanıtım videosu da yayınlandı.

Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımını Warner Bros. Ve Interactive Entertainment firmalarının üstlendiği video oyun, 10 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

PlayStation 4, Xbox One, Android, Microsoft Windows, iOS platformlarında kendine yer bulun video oyun, Middle Earth serisini bambaşka bir hale getirmişti.

“Ödüllü Nemesis Sisteminin hayata geçirdiği destansı dünyayı yaşayın. Middle-earth™: Shadow of War™ Genişlemesinde bir Güç Yüzüğü oluşturun, devasa savaşlarda Kaleleri fethedin ve Mordor'u kendi ork ordunuzla ele geçirin.” tanıtım metni ile de Steam üzerinden satışa sunulan video oyun, ortalama 50 dolar civarında satışa sunulmaktadır.

Geliştiriciler tarafından resmi bir şekilde yayınlanan yeni trailer’a göre artık oyunda Terör adı verilen yeni bir Orc kabilesi var.

Youtube üzerinden yayınlanan videonun açıklamasında ise şu nota yer verildi;

"Savaş Gölgesinde, orklar şimdi kabilelere aittir ve bu etkileri Overlord'tan kaynaklanarak geniş dünyadaki güçlü kaleleri yöneten zengin bir kale ekosistemi, keşif ve çeşitli dinamik bir Ork topluluğu sunmaktadır. Genişletilmiş Nemesis Sistemi vasıtasıyla hayata geçirilen Orc kültürleri Terör kabilesi, usta işkenceci olarak düşmanları arasındaki korkuyu ilham vermek için rezil itibara dayanıyor.”

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık