OFPOF

Middle-earth: Shadow of War İçin Yeni Fragman Yayınlandı

-
103
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Middle-earth: Shadow of War İçin Yeni Fragman Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Resmi çıkış tarihi ve açık dünya unsurları vurguları yapan yeni fragman oldukça beğeni topladı.

Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılacak olan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türünde en çok beklenen oyunlar arasında yer alan Middle-earth: Shadow of War, Steam üzerinden 179 liraya ön siparişe açık bir konumda yer almaktadır.

22 Ağustos 2017 tarihinde resmi olarak piyasaya sürülecek oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanmaya hazır halde piyasaya sürülecek ve tüm platformlar için aynı gün satışa çıkacak. LithTech oyun motorunu kullanan firma bu sayede de güçlü performans sergileyeceklerini iddia ediyor.

22 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürüleceğini haber veren bir fragman yayınlayan oyun, muhteşem grafikleri, karakter tasarımları, karakter hareketlerini, ejderha ve diğer canavarların güçlülüğünü gözler önüne seriyor. Oyun genel anlamı ile zaten siyah ve karanlık temada. Kahverengi ve gri renklerinin de hakim olduğu genel oyun tasarımında bambaşka bir dünya bizleri bekliyor.

Oyun oldukça farklı grafiklere ve senaryoya sahip olması ile de dikkatleri üzerine çekiyordu. Oyun oynanış olarak open world (açık dünya) unsurları içereceğini de önceden duyurmuştu, ancak yeni gelen fragman ile birlikte buna daha çok vurgu yapılıyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık