OFPOF

Microsoft Xbox One Videosu, Spotify'ın Konsola Geleceğini Gösteriyor

-
55
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft Xbox One Videosu, Spotify'ın Konsola Geleceğini Gösteriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox One tarafından yayınlanan bir videoda, Xbox One için çalışan bir Spotify uygulamasının olması gözlerden kaçmadı.

Kanıtlar, Xbox tarafından yayınlanan Youtube videolarının dokuz dakikada anlatıldığı, yani haftanın Xbox One güncellemelerini tekrarlayan Larry "Major Nelson" Hryb'ın ev sahipliği yaptığı "This Week on Xbox" video serisinde yayınlandı. Ekranda bir saniyeden daha kısa bir süre içinde gösterilmesine rağmen, Major Nelson'ın Xbox menüsü çok net bir şekilde "Spotify Music - for Xbox" başlıklı bir Spotify uygulamasını gösterdi. şarkı başlığını, çalma kontrollerini ve bir ses kaydırıcıyı gösterdi.

Microsoft ya da müzik yayın platformu Spotify tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmamış olsa da bu yeni kanıt mükemmel bir şekilde önceki Reddit yazısı ile bağlantılı olarak Major Nelson'un diğer Xbox oyuncularının Spotify uygulamasını kullanacağını ortaya koyuyor.

Geçen hafta, Microsoft'un ExpertZone web sitesinde Xbox uyumlu bir Spotify uygulamasının daha fazla kanıtı gösterildi. Şimdi silinen sayfa "'Spotify Platinum'a gider' ve 'Spotify, Windows 10 ve Xbox'a geliyor' yazan bir not içeriyor." dedi.

Spotify, yakın bir zamanda Xbox One ile uyumlu özel bir Evrensel Windows Uygulaması değil, Windows 10 için bir masaüstü sürümü olarak Windows Mağazasına geldi. Yeni güncellemeler şimdi, Microsoft'un Spotify'ı diğer cihazları için kullanılabilir hale getirmeye devam ettiğini gösteriyor.

Kaynak: christiantoday.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık