OFPOF

Microsoft, Xbox One Oyun Konsolları ve Oyun Paketleri İçin Yaz İndirimlerini Duyurdu

-
78
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft, Xbox One Oyun Konsolları ve Oyun Paketleri İçin Yaz İndirimlerini Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft, Xbox One için büyük yaz indirimini duyurdu ve indirime oyun paketleri ile birlikte oyun konsolları da dahil olacak.

Microsoft, normlara uygun olarak başka bir satış daha gerçekleştireceğini açıkladı. Bu sefer, Xbox One konsolları ve oyun paketleri önemli indirimlerin yer aldığı yaz indirim paketi satışı olacak.

En güçlü 4K konsol olan Xbox One X'in Kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak, Microsoft, piyasada büyük silahını ortaya çıkarmadan önce One S ve One konsolunu kullanıcılara ulaştırmaya çalışmakla meşgul. 499 $ fiyatı ile oldukça pahalı olan 4K konsolu mevcut donanımın pazar payına girmeyecek. Yenilik için yer olduğu için mevcut stokları eritmelerine kesinlikle yardımcı olacak ve bu yılın sonlarında muhtemelen konsolun revize edilmiş bir versiyonu piyasaya sürülebilecek.

Resmi bloglarında şirket, Xbox One S Minecraft paketini 249 dolar kadar küçük bir fiyatla gençler için en ucuz ve en uygun çözüm haline getirebileceklerini doğruladı. Ayrıca 500 GB konsol paketi satın alındığında oyun sadece konsol için olmayacak, oyuncuların Windows 10 bilgisayarlarında da deneyimleyebilecekleri bir çapraz platform sunacak. Özel paket, oyun deneyimini daha da artırmak için 13 büyük içerik paketinin büyük bir koleksiyonunu da içeriyor.

Ayrıca 279 dolar fiyatı ile biraz daha fazlasına mal olacak Xbox One S Battlefield 1 paketi bulunuyor. Bu paket tercih edildiğinde, yalnızca bir eylem paketlenmiş tek oyuncu kampanyasını değil, aynı zamanda Birinci dünya Savaşı döneminde geçecek havalı çok oyunculu modunu da elde etmeye imkan tanıyor.

Kaynak: nashvillechatterclass.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık