OFPOF

Mass Effect Andromeda'nın Multiplayer Segmenti Hakkında Yeni Bilgiler Açıklandı

-
41
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mass Effect Andromeda'nın Multiplayer Segmenti Hakkında Yeni Bilgiler Açıklandı
148 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mike Gamble, Mass Effect Andromeda oyununun çok oyunculu bileşeni hakkında yeni ayrıntıları açıkladı.

BioWare oyun şirketinden Mike Gamble, 21 Mart'ta PC, Xbox One ve PlayStation 4'te yayınlanması planlanan Mass Effect Andromeda oyununun çok oyunculu bileşeni hakkında yeni ayrıntıları açıkladı.
Avustralya'nın en popüler oyun sayfalarından biri olan Kutaku'da oyunla ilgili bilgilere yer verildi.Sayfada BioWare oyun şirketinden Mike Gamble,oyuncuların düşman ordularını ortadan kaldırmak için birlikte çalışması gereken bir co-op multiplayer modunun varlığını doğruladı. Daha fazla ayrıntı elde etmek mümkün olmamasına rağmen çok oyunculu modda elde edilen sonuçlar hikaye modunda etkili olacak.
Üstelik, herhangi bir oyun sırasında çok oyunculu oyuna erişilebilinmesinin mümkün olduğunu da keşfettik.Böylece ana menüye dönmeye gerek olmayacak. Mike Gample bununla alakalı; "Mass Effect'te, singleplayer ve multiplayer modlarında kullandığımız Strike Team sistemi adı verilen bir sistem var ve aynı zamanda Helios'da neler olduğunu bir meta öykü etrafında paketledik "dedi.

Gamble ayrıca "Oyunda bir yükleme ekranı var, tamamen sorunsuz değil ve oyunu durdurup farklı bir modda yeniden başlatmanızı gerektirmeyecek. Çünkü anlatıcı olarak hepsi birbirine bağlı, bu da çok mantıklı" diye konuştu.

Mass Effect Andromeda'nın 21 Mart'dan itibaren PC, PS4 ve Xbox One'da satışa sunulacağını ve Electronic Arts'ın önceden ön siparişler çıkardığını hatırlatalım. Bununla beraber oyunda ön sipariş verenlerin bonuslarının açıkladığı da gelen bilgiler arasında.

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık