OFPOF

Mass Effect: Andromeda Çok Oyunculu Haritaların Ücretsiz Olacağını Açıkladı

-
40
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mass Effect: Andromeda Çok Oyunculu Haritaların Ücretsiz Olacağını Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ME3 severler hem çok oyunculu haritaların ücretli olmasından hem de tek ve çok oyunculu oyunlardaki istatistiklerden şikayetçiydi.

oyun raflarındaki yerini 21 Mart 2017 tarihinde alacak, BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayın hakları elde edilen Mass Effect: Andromeda oyunu PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformları için  ayrı ayrı piyasaya sürülecek. Gerek trailer’lar ile gerekse oyun içi haberler ile oyun severleri çok umutlandıran bir oyun haline gelen Mass Effect’in son versiyonu Andromeda için müjdeli bir haber yayınlandı.

Daha önceki sürümlerde çok oyunculu haritaların ücretli olmasından yakınan ve en popüler noktalarından birinin bu olmasından dolayı herkesin oynamak istemesinden dolayı BioWare artık bu haritanın ücretsiz olacağını açıkladı.

BioWare ayrıca, tekli ve çok oyunculu bileşenlerin birlikte nasıl çalışacağı hakkında daha fazla bilgi verdi.

Ocak ayında BioWare firması Mass Effect: Andromeda'nın çok oyunculu bileşeninin Mass Effect 3'ten farklı olacağını söylemişti. ME3'te, tek oyunculu başarı çok oyunculardan oluşuyordu: Mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak için sürekli oynamak zorundaydınız. Ancak artık hem çok oyunculu hem de tek oyunuculu bağdaştırmaları ile sonuçlar daha gerçekçi olacak.

Yapımcı Fernando Melo, karakter seçiminin ve özelleştirme ekranlarının resimleri, yeni, prestij benzeri çok oyunculu bonus istatistikleri gibi konularda Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Görevler ekranı ve bu çok büyük çok oyunculu Strike Takımları hakkında da oldukça bilgi verici içerikler paylaşıldı.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık