OFPOF

Marvel vs. Capcom: Infinite Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

-
82
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Marvel vs. Capcom: Infinite Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çıkış tarihi Eylül ayı olacak ve yeni gelecek olan karakterler arasında Rocket Raccoon, Thor, Chun-Li ve daha fazlası yer alıyor.

Capcom, Marvel vs. Capcom: Infinite'in, 19 Eylül'de Kuzey amerika ve Avrupa'da dahil olmak üzere tüm platformlarda satışa çıkacağını duyurdu. Yeni hikaye ve fragmanlarda mevcut.

Hikaye konuşmadan en iyi anlatma şeklidir. Her şeyden önce yapılması gereken tek şey, atışta garip bir kötü adam olması, böylece küçük bir mavi robotun yanında bir tanrı savaşını izleyebiliriz.

Basın açıklamasında, "Franchise tarihinde ilk kez, Marvel ve Capcom dünyaları, kahramanlar ve kötü adamlar birleşerek, birleştikleri dünyaları yeni bir tehdit olan Ultron Sigma'dan kurtarmak için görsel olarak çarpıcı ve eğlenceli bir hikaye modunda geçiyor." denildi.

"Marvel Universe Ultron ve Capcom Evrenindeki Sigma olarak bilinen robot düşmanlarının birleşimi olan bu psikotik kötü adam, tüm organik yaşamı bir sibernetik virüsle bulaştırmaya takıntılıdır. Tarihin en büyük savaşçılar topluluğu şimdi Sigma'ya karşı savaşmak için birleşmelidir. Ve bütün her şeyi yeni kurulmuş dünyalarını kurtarmak için yapmak zorundalar." diyerek eklediler.

Bu savaşçılar, Kaptan Marvel, Iron Man, Captain America, Ryu, Mega Man X, Morrigan'ı ve bugün ilan edildiği gibi Ultron, Hulk, Thor, Hawkeye, Roket Rakun, Chun-Li, Strider Hiryu ve Chris Redfield'i içeriyor. Daha fazla karakterin ise önümüzdeki aylarda ilan edilmesi bekleniyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık