OFPOF

Marvel vs. Capcom: Infinite İçin Yeni Trailer Geldi

-
100
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Marvel vs. Capcom: Infinite İçin Yeni Trailer Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Marvel vs. Capcom: Infinite için ön siparişler Steam üzerinden açılmış ve Eylül ayında tam sürüme kavuşacağı açıklanmıştı.

İki katmanlı evrendeki destansı çarpışma, Marvel vs. Capcom: Infinite ile geri dönüyor. Ultron Sigma, tüm biyolojik yaşamın kökünü kurutmaya başlıyor. Tek umudunu kudretli Infinity Stone'lara bağlayan kahramanlar, bu büyük tehlikenin karşısında birlikte duruyor.

Deluxw ve Standart versiyonları için Steam üzerinden ön siparişleri kabul edilen video oyun, 2017 yılı içerisinde Eylül ayı civarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Capcom firması tarafından geliştirilen ve yayın hakları bulundurulan oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için oynanmaya hazır olacak.

Marvel vs Capcom: Son zamanlarda, hikaye modu, çıkış tarihi ve daha fazla karakter de dahil olmak üzere sonsuz haberler ve bilgiler ortaya çıkmıştı. Şimdi ise yeni gelen trailer ile birlikte oyun içi detaylar daha iyi gösteriliyor.

Treyler savaşçıları Street Fighter'dan Chun-Li, Resident Evil'den Chris Redfield ve Strider'den Strider Hiryu gibi klasik Capcom karakterlerini içeriyor. Marvel tarafında, Hulk, Thor, Hawkeye ve Ultron'u göreceğiz

Şu ana kadar gelen görüntüler ve trailer’lar ile birlikte oyun büyük heyecan yaratıyor ve ilk izlenimlerden tam not almayı başarıyor diyebiliriz.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık