OFPOF

Mario + Rabbids Kingdom Battle Oyunu Hakkında Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı

-
58
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mario + Rabbids Kingdom Battle Oyunu Hakkında Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo Switch'in özel RPG'si Mario + Rabbids Kingdom Battle oyunu henüz resmen ilan edilmese de, hakkında daha fazla bilgi gelmeye devam ediyor.

Comicbook son zamanlarda Mario + Rabbids Kingdom Battle ile ilgili bazı ek ayrıntıları açıkladı. oyun 2014'ten beri hazırlık aşamasında ve bazı Ubisoft temsilcileri Nintendo'nun eski nesil konsolunda çalışan çok sayıda prototip gördüklerini iddia ettikleri için görünüşe göre bir Wii U çıkışı olmasını istedi.

Oyun, Ubisoft Paris ve Ubisoft Milan tarafından geliştirilirken, ikinci çekirdek yaratıcı yönü olan Nintendo, projeyi yakından denetliyor. Ubisoft'un Nintendo karakterleriyle ilgili fikirlerinin çoğu, oldukça az bir tepkiyle karşılandı.

Yeni oyun detayları da çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve kesinlikle ilginç bilgilerin olduğu sızıntılar arasında yer alıyor.

Oyunun sekiz oynanabilir karakterinin her biri kendi yeteneklerini geliştirebilecekleri bir beceri ağacına sahip. Her karakter, daha sonra geliştirdiği bir temel beceri ile başlıyor ve aynı zamanda yeni beceriler de öğrenebiliyor.

Mario, düşmanın dönüşü sırasında görüş alanına girerlerse otomatik olarak düşmana ateş etmesini sağlayan pasif bir kabiliyete sahip.

Prenses Şeftali ise, patlayana kadar bir ayak pompası kullanarak düşmanlarını şişirebilen güçlü bir kabiliyete sahip.

Kaynaklar, çevrimiçi modun birkaç ay geride test edildiğine dair işaretler olduğunu hatırlattı, ancak söz konusu test yapılarında bu moda erişilemedi. Test kullanıcı arayüzünde yerel kooperatif hareketini vaat eden ilave bir "Arena" modu da tespit edildi.

Kaynak: wccftech.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık