OFPOF

Mario Kart 8 Deluxe Oyunu Nisan Ayında Nintendo Switch'de Olacak

-
26
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mario Kart 8 Deluxe Oyunu Nisan Ayında Nintendo Switch'de Olacak
109 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mario Kart 8 Deluxe video oyunu Nisan ayında Nintendo Switch'de piyasaya çıkacak.

Nintendo Switch ile oyuncular, sekiz kişiye kadar yerel ve çok oyunculu destekle Mario Kart 8'in son sürümünden istedikleri zaman, yani ne zaman oynamak isterlerse bu oyunun tadını çıkarabilecekler.

Wii U sürümünün tüm favori karakterleri ve devreleri, indirilebilir tüm içeriklerle birlikte geri dönüş yapıyor ve Inkling Boy, Splatoon, Inkling Girl, King Boo, Dry Bones ve Bowser Jr gibi yeni gelen karakterler de var.

Ek olarak, Urchin Altgeçit ve Savaş Stadı gibi tüm yeni devrelerin savaş modu genişletildi ve bunun yanında Battle balonlarını, Bob-omb Blast'ı ve ayrıca Mario Kart'un Louis Sarayı'ndaki gibi herhangi bir dönüşü içerdiği görülüyor. Double Dash için olan Mario Kart, Nintendo GameCube ve Super Nintendo eğlence Sistemi için Super Mario Kart'ın bir numaralı savaş yolu.

Şimdi oyuncular bir kerede iki nesne üretebilecek. Bunların bazıları Boo (item çalmak için hayalet) ve oyunculara savaş modunda yüksek bir sıçrama sağlayan Feather gibi önceki oyunlardan kalan nesneler geri dönecek. Oyuncular ayrıca, 200cc sınıfı için de yeni başlayanlar ve çocuklar için oynamayı kolaylaştıran yepyeni bir sürüş asistanını kullanabilecek. Bununla beraber oyuncular 1080p çözünürlüğe kadar TV modunda yerel olarak veya çevrimiçi oynayabilecek.

Mario Kart 8 Deluxe'in Nisan 2017'de Nintendo Switch'de satışa sunulacağını şirket yetkilileri oyun hayranlarına hatırlatmakta.

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.