OFPOF

Mafia 3 Oyununun Yeni DLC Paketi Piyasaya Çıktı

-
103
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mafia 3 Oyununun Yeni DLC Paketi Piyasaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

7 Ekim 2016 tarihinde piyasaya çıkan ve dönemin en başarılı video oyunları kategorisine giren Mafia 3 oyununa ait yeni bir DLC paketi yayınlandı.

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Mafia oyun serisinin sonuncusu Mafia 3 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 7 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında piyasaya çıkan Mafia 3 oyununa ait yeni bir DLC paketi bugün itibariyle piyasaya çıkarıldı. Yeni çıkan DLC paketinin fiyatı ise belli oldu, 10 dolardan satışa çıkan bu paketin dışında oyunla beraber tam sürüm bir paket almak isteyen kullanıcılar indirimli fiyat olan 30 dolardan hem oyuna hem de DLC paketine sahip olabilir.

Mafia 3 oyununun yeni DLC paketi PlayStation 4, Xbox One ve PC'de kullanılabilir olarak çıktı. Paketin boyutu ise değişkenlik gösteriyor. PlayStation 4 veya Xbox One konsollarından birine sahip olan kullanıcılar için DLC paketinin boyutu 1.1 GB iken, PC kullanıcıları için DLC paketinin boyutu 3 GB olarak ortaya çıktı.

Yeni DLC paketinin oyunda neleri değiştirdiği de 2K Games tarafından ifade edildi. Yeni paket ile birlikte oyundaki çatışma, öldürme gibi şiddet sahnelerinin arttırıldığı ve oyundaki bazı küçük problemlerin düzeltildiği açıklandı.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık