OFPOF

Machinarium Video Oyunu Yenileniyor

-
79
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Machinarium Video Oyunu Yenileniyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amanita firması efsane oyun Machinarium’u DirektX desteği ile daha kaliteli grafiklerle geliştirdiklerini açıkladı.

İlk olarak 16 Ekim 2009 tarihinde oyun pazarındaki ve online mağazalardaki yerini alan, Amanita Design firmasının geliştirmesini yaptığı ve yayınlanma haklarını da elinde bulundurduğu, tasarımını ise Jakub Dvorský’nin üstlendiği Machinarium video oyunu neredeyse tüm platformlarda yani Android, PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation Vita, Linux, Windows Phone, BlackBerry, macOS ve iOS’da kendine yer bulan oyunlardan biridir.

Normal sezon içerisinde Steam üzerinden 20 liraya satılan oyun şu sıralar yaz indirimi ile birlikte yalnızca 5 liraya satılıyor ve oldukça da fazla sahip olan oyunsever bulunmaktadır.

Ancak asıl bomba geliştiriciler tarafından şu açıklama ile geldi. Amanita, "Machinarium'u sıfırdan yeniden programladık. Amanita son yıllarda oldukça moda hale gelen Flash yerine özel yapılmış bir DirectX motoru kullanıyor". "Dolayısıyla nihayet modern yüksek çözünürlüklü ekranlarda Machinarium'un keyfini çıkarabilirsiniz ve eklenen game pad desteği sayesinde oyun Steam Big Picture'de mükemmel şekilde çalışır” dedi.

Açıklamasını yaptı ve oyunseverlere müjdeli haberi verdi. Machinarium artık daha kaliteli görsellere, ses efektlere ve görünüme sahip olacak.

kaynak(pcgamer.com)

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık