OFPOF

Lego Worlds Oyunu Xbox One İçin Piyasaya Çıktı

-
27
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lego Worlds Oyunu Xbox One İçin Piyasaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lego dünyasında gezmeyi sağlayan lego düzenleme oyunu LEGO Worlds, Xbox One için piyasaya sunuldu.

Popüler LEGO oyuncaklarına dayanan LEGO Worlds video oyunu, Microsoft'un Xbox One konsolunda indirilebilir ve oynatılabilir. oyun, oyunculara kendi benzersiz oyun deneyimini yaratmak için dijital öğeler ve oyun mekaniği sağlaması açısından Minecraft'a benziyor. İşte oyunun resmi açıklaması:

Araştırın. Keşfedin Yaratın. LEGO® Worlds, tamamen LEGO tuğlalarından üretilen, prosedürel olarak oluşturulan açık dünya oyunu olup, bunları özgürce işleyebilir ve dinamik olarak LEGO modelleri ile doldurabilirsiniz. Her seferinde bir tuğla ile hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturun ya da uçsuz bucaksız dağlar oluşturmak için geniş ölçekli peyzaj araçlarını kullanın ve dünyanızı tropik adalarla kaplayın. Herhangi bir dünyayı beğeninize göre oluşturma ve özelleştirme işini prefabrike yapılara bırakın. Helikopterleri, ejderhaları, motosikletleri, hatta gorilleri keşfederek oyunu zenginleştiren hazineleri keşfedin. Oluşturduklarınızın sizinle ve birbirleri ile beklenmeyen şekilde etkileşime giren karakterler ve yaratıklarla hayata döndüğünü izleyin. LEGO® Worlds'te her şey mümkün!

Kullanıcılar Xbox mağazasında oyunu bulup satın alarak indirmeye başlayabilirler. Açık dünya oyunu olan LEGO Worlds, LEGO oyunları arasında en detaylı oyunlardan birisi olarak biliniyor.

Kaynak: onmsft.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık