OFPOF

League Of Legends Kış Mevsimi 2017 Şampiyonu: SuperMassive!

-
99
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
League Of Legends Kış Mevsimi 2017 Şampiyonu: SuperMassive!
0 izlenme
Ofpofer
-

Ligi büyük bir farkla bitiren SuperMassive, Kış Mevsimi Finalin'de şampiyon olmayı başardı!

Ligi çok ezici bir üstünlükle tamamlayan SuperMassive, Kış Mevsimi finalinde rakibi Oyunfor Crew karşısında seride 3-1 kazandı ve Kış Mevsimi şampiyonu oldu!

22 Nisan 2017'de Volkswagen Arena'da düzenlenen Kış Mevsimi Finalinde yine katılım çok fazlaydı! SuperMassive iyi oyunuyla seride önce 1-0 öne geçti. Daha sonra rakibi Oyunfor Crew, seride geri gelmeyi başardı ve durumu 1-1'e getirdi. En nihayetinde, SuperMassive ilk maçta oynadığı dengeli oyunu, 3. ve 4. Maçta'da gösterdi ve kazanan taraf oldu.

Kupayı takım oyuncuları birlikte kaldırdı. SuperMassive turnuvayı kazanarak, 28 Nisan'da düzenlenecek olan MSI ön elemelerine katılmaya hak kazandı. 

OyunFor Crew takımının Koçu, Şükrü ''Lelouch'' Şentürk, Twitter adresinden şunları söyledi;

"3-1 kaybettik, güzel oyunlar izlettigimizi düşünüyorum. Geriye Sup'u tebrik etmek kaldı. MSI'dan başarıyla dönmek dilegiyle."

Ayrıca, 1907 fenerbahçe E-spor, Team Aurora, Team Galacticos, ve hiç kimsenin beklemediği bir anda lige veda eden HWA Gaming  SuperMassive'e tebriklerini iletmeyi unutmadı.

Türkiye'yi gururla temsil edeceklerine şüphesiz inandığımız, desteğimizi kesintisiz sürdüreceğimiz, SuperMassive'e MSI ön elemelerinde başarılar diliyoruz!


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık