OFPOF

LawBreakers'ın Tam İçerikli Yol Haritası Ortaya Çıktı

-
46
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LawBreakers'ın Tam İçerikli Yol Haritası Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yol haritası ve gelecek içerikler hakkında Boss Key yeni detaylar açıkladı.

Bu haftanın başlarında Boss Key geliştiricileri ve mühendisleri tarafından söz verildiği gibi LawBreakers'ın yakın zamanda yayınlanmaya hazırlanan yeni güncelleme içeriği hakkında birçok bilgi yayınladı ve bu ay sonuna kadar da yeni geliştirmelerin geleceği müjdesini verdi. Özellikle, Eylül ayından önce yeni harita ve Team Deathmatch Skirmish çalışması yayınlanacağı belirtildi. LawBreakers video oyunu 8 Ağustos 2017 tarihinde oyun raflarındaki yerini almaya başlamış ve Boss Key Productions ekibi tarafından geliştirilmişti.

Dan Nanni tarafından tasarlanan video oyunun yayın hakları ise Nexon firmasına ait. Yalnızca PlayStation 4 ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilen video oyun için ilk güncelleme ve geliştirme müjdeleri geldi bile. Özellikle Blitzball modu için tasarlanmış yeni bir haritanın da yayınlanacağının müjdesi oyun severlerde heyecan yarattı.

Yeni bir Valhalla haritası da geliyor ve bu harita oyunun Sequoia Ulusal Ormanında ayarlanan ilk asimetrik harita olması dikkat çekiyor.

Boss Key ekibi ayrıca geri bildirimlere de yoğunlaşmanın devam edeceğini sözünü verdi ve daha da iyi geliştirmelerin bu sayede geleceğini belirtti. Yamanın tüm detayları ve incelemeleri de resmi adreslerinde yayınlandı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık