OFPOF

LawBreakers İçin İlk Yama Yayınlandı

-
64
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LawBreakers İçin İlk Yama Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gunslinger adındaki LawBreakers video oyun için geliştirilen ilk yama paketi beğeni toplamayı başardı.

7 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürülen ve hem bekleyiş süresi boyunca hem de çıkış yaptığı ilk ay içerisinde beğeni toplayan LawBreakers, aksiyon kategorilerinde yer bulurken, Boss Key Productions firması tarafından geliştirilmiş ve Nexon America Inc. firması tarafından yayın hakları elinde bulunduruluyor.

“Diğer birinci kişi atıcılarda neyin çalıştığı sizi meraklandıracak. Efsanevi oyun tasarımcısı Cliff Bleszinski ve Boss Key Productions, yetenekli oyuncular için kaotik, çılgın, çok oyunculu bir FPS hazırladı.” tanıtım metni ile çıkışı yapan video oyunu 2.000 üzerinden olumlu yorum ve inceleme almayı başardı.

İlk LawBreakers yaması meraklıları Gunslinger da birçok sorunu kapatması ve geliştirmesi ile de dikkat çekti. Bu yeni ve ilk yama ile birlikte Overwatch veya Rainbow Six'in söylediklerinden daha iyi bir yaklaşım gibi görünüyor.

Dolayısıyla, iki karakteri çarpıcı biçimde değiştiren bu yeni yama, sonuçta ortaya çıkacak.

Her şeyden önce, Gunslinger'ın çözgü kabiliyeti haritaların etrafında daha hızlı dolaşıma neden olacak, çünkü her kullanımda daha iyi bir ivme kazanacak. Bunun nedeni, Warp savaş muharebeleri senaryoları için tasarlanmışken, oyuncular ortamı daha çabuk geçmek için kullanıyorlardı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık