OFPOF

Kodi, Xbox One İçin Geri Döndü

-
62
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kodi, Xbox One İçin Geri Döndü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir zamanlar XBMC olarak bilinen multimedya uygulaması Kodi, Xbox One için geri döndü.

Her şey tam bir dönüm noktasına gelmişken Kodi sonunda oyun konsoluna geri dönüş yaptı. Kodi, daha önce XBMC olarak biliniyordu ve marka davalarını önlemek için ismini değiştirmeden önce Xbox Media Center'ın kısaltılmış ismini kullanmıştı. Açık kaynaklı medya merkezi uygulaması, o zamandan beri ironik olarak en yeni Xbox konsolları hariç çok sayıda platformda kullanılmak üzere çıktı. Artık Kodi'nin Xbox One'ı "hepsi bir arada bir eğlence çözümü" haline getirmesi mümkün gözüküyor.

Xbox'ın ilk günlerinde, oyun konsolunun tek özelliği sadece oyun konsolu olmasıydı. XBMC veya yeni adı ile Kodi, Microsoft'un Xbox için izin verdiği yetersiz multimedya özelliklerinin ötesine geçerek yeteneklerini genişletti.

Ancak bugün, Xbox One yalnızca oyunlardan fazlasını içeren daha özellikli bir eğlence kutusu haline geldi. Kodi, eklenti olarak daha fazlasını sunuyor, ayrıca Kodi'nin arkasındaki topluluk, medya merkezi uygulamasını medya merkezi platformuna dönüştüren birçok eklenti oluşturması ile biliniyor.

Kodi, Xbox One İçin Geri Döndü-h0kj44ymqs

Kaynak: slashgear.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık