OFPOF

Kış İndirimleri Sona Ermeden Alınması Gereken 8 Bağımsız Oyun

-
190
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kış İndirimleri Sona Ermeden Alınması Gereken 8 Bağımsız Oyun
0 izlenme
Ofpofer
-

Steam kış inidirmlerinin sona ermesine sayılı bir zaman kala, kütüphanenize ekleyebileceğiniz 8 bağımsız yapıma göz attık.

Eğer indie türündeki oyunların hayranı iseniz, Steam kış indirimleri bitmeden almanızı şiddetle tavsiye edeceğimiz 8 oyuna kesinlikle bakmalısınız.

1. Hollow Knight – %34 indirim

Hollow Knight – %34 indirim

Hollow Knight sadece indie türünde değil, bu yıl çıkan tüm oyunlar arasında kendine iyi bir sıralama kaptı diyebiliriz. Souls benzeri mekanikleriyle sizi zorlarken aynı zamanda atmosferiyle de büyüleyecek. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat.

2. Cuphead – %15 indirim

Cuphead – %15 indirim

2 milyon adetin üzerinde satmış bir oyun olduğunu söylersek sanıyoruz yeterli olacaktır. eski çizgi filmleri baz alan çizimleri ve müzikleriyle sizi içerisine çekerek farklı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkarırken, zorluğuyla sizi canınızdan bezdirebilir.

3. Dead Cells – %25 indirim

Dead Cells – %25 indirim

Dead Cells platform ve rogue-lite türündeki harika bir oyun. Henüz erken erişimde olmasına rağmen sahip olduğu tonlarca içerik ile kesinlikle gelecek vadediyor.

4. Night in the Woods – %25 indirim

Night in the Woods – %25 indirim

Sanatsal tarzda grafiklere sahip olan oyunda bir kedi olarak maceralara atılıyoruz. Son zamanlarda çıkmış en iyi macera oyunlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz.

5. SteamWorld Dig 2 – %35 indirim

SteamWorld Dig 2 – %35 indirim

Oyunun mekanikleri ilk oyuna göre değişmiş olsa da, hala eğlendirmeye devam ediyor.

6. ASTRONEER - %20 indirim

ASTRONEER - %20 indirim

Coğrafyaya müdahele edebildiğiniz, crafting yapabildiğiniz, kendinize üs inşa edebildiğiniz ve hatta gezegenler arası yolculuk yapabildiğiniz harika bir oyundur. Ayrıca çoklu oyuncu desteği sayesinde arkadaşlarınız ile oldukça keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

7. Streets of Rogue - %50 indirim

Streets of Rogue - %50 indirim

Rastgele inşa edilen mini şehirlerde yer alan görevleri tamamen isteğiniz doğrultusunda yerine getirebilidiğiniz bambaşka bir piksel-grafikli oyun. Görevleri tamamlamak için ister dövüşün, ister sinsice hareket edin, etrafınızdaki elektronik eşyaları hackleyin, hırsızlık yapın, bir vampir olarak insanların kanlarını emin... Oyunun kontrolü tamamen sizde!

8. The Curious Expedition - %50 indirim

The Curious Expedition - %50 indirim

The Curious Expedition 19. yüzyılda geçen ve meşhur kişilikler ile keşif gezilerine çıktığınız, farklı bir deneyim sunan rogue-like bir oyun. Oyunun içinde sürprizlerle dolu olmasının yanı sıra oyuna yeni eklenmiş olan modlama özelliği de oyunun oynanabilirliğini arttıracak gibi duruyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.