OFPOF

Kingdom Hearts 3 Oyununa Ait Yeni Ekran Görüntüleri Piyasaya Çıktı

-
42
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kingdom Hearts 3 Oyununa Ait Yeni Ekran Görüntüleri Piyasaya Çıktı
207 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süredir satışa çıkması beklenen Kingdom Hearts 3 oyununa ait bazı oyun içi ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Uzun süredir piyasaya çıkması beklenen Kingdom Hearts 3 oyunu ile ilgili bazı gelişmeler yaşandı. 18 Şubat 2017 tarihinde Fransa'nın Monako bölgesinde düzenlenen dünyaca ünlü anime etkinliği Magic 2017'de oyuna ait ekran görüntüleri paylaşıldı. Oyunun geliştiricisi olan Square Enix firması tarafından paylaşılan bu görüntülerde, oyun ile ilgili bazı ekran görüntüleri oldukça dikkat çekti. Oyun dünyasının beklemekten yorulduğu Kingdom Hearts 3 oyunu ile ilgili bu fotoğrafları yayınlayan yetkililer, insanların merakını bu sayede azaltmayı planlıyor.

Yayınlanan ekran görüntülerinde Kingdom Hearts oyun serisinden tanıdığımız Heartless ile Sora'nın savaşını görüyoruz. Savaşın yapıldığı yer ise Titanların şehri Thebes'te olması işi daha da ilginç kılıyor. Bundan önceki seri oyunlarında buna benzer bir durum oyuncular tarafından görülmemişti. Bu yenilikle Square Enix firması oyunda bazı değişiklikler yaptığını kanıtlamış oldu.

Son olarak Kingdom Hearts 3 oyunu ile ilgili Square Enix şirketinden daha fazla ekran görüntüleri yayınlanması bekleniyor. Nedeni ise yaklaşan E3 etkinliği olarak gösteriliyor. Oyun, mobil, PlayStation ve Xbox platformlarında piyasaya sunulacak. PC versiyonu ile ilgili henüz net bir açıklama gelmemesi oyunu bekleyen bilgisayar kullanıcılarını üzdü. Vakit kaybetmek istemeyenler ise Amazon sitesinden oyunun ön siparişini verebilir.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık