OFPOF

Killer Instinct, Steam’e Geliyor

-
58
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Killer Instinct, Steam’e Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft resmi açıklaması ile birlikte Killer Instinct video oyununun yakın zamanda Steam üzerinden satışa çıkacağı duyuruldu.

Microsoft Studios tarafından yayınlanan, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilen, Iron Galaxy, Rare Ltd, Microsoft Studios, Double Helix Games ekipleri ve mühendisleri tarafından geliştirilen David Verfaillie, Adam Heart, James Goddard tarafından tasarlanan video oyun Killer Instinct  pek yakın zamanda en büyük online oyun mağazası Steam’deki yerini almaya hazırlanıyor.

Killer Instinct, Killer Instinct 2 ve Killer Instinct Season 3 olarak 3 farklı seri halinde çıkan video oyun ilk olarak 22 Kasım 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

Bir başka müjde ise Xbox One ve Microsoft Windows arasında çapraz oyun imkanının sunulacağı yönündeydi. Killer Instinct topluluk yöneticisi müdürü Rukari yaptığı açıklama ile de bu haberi doğruladı; “Evet, Xbox One veya Windows 10'daki Killer Instinct oyuncularının Steam'de oyuncularla çapraz ağı paylaşabileceğine dair haber doğrudur ve biz bu özelliği size sunabilmekten büyük heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki haftalarda Steam’deki yerini alacak.” dedi.

Seçenek test edilmekte olduğundan, her zaman erişilebilir olmayabilir, ancak Austin, "KI ağında veya Xbox ve Windows 10 oyuncuları arasında oynama yeteneğiniz üzerinde sıfır etkiye sahip olacak" diye ekledi.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık