OFPOF

Just Cause 3 Oyunu Steam’de Ücretsiz

-
151
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Just Cause 3 Oyunu Steam’de Ücretsiz
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Just Cause 3 Steam üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz olarak erişime açıldı.

İlk olarak 1 Aralık 2015 tarihinde piyasaya sürülen ve o günlerden bu yana oyun severlerin gönlünde taht kuran oyunlardan biri olan Just Cause video oyunu, Avalanche Studios firması tarafından geliştirilen, Square Enix firmasının yayın haklarını elinde bulundurduğu ve Francesco Antolini tarafından tasarlanan video oyun PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynanabilir haldedir.

Bugün itibari ile online oyun mağazalarının en iyisi olan Steam’de yer almaya başlayan Just Cause 3 video oyunu şu tanıtım metni ile yayınlandı;
“Nanos'taki çalışkan topluluk mod ekibi, JC3 Multiplayer modunu PC'ye aktardı; bu, Just Cause 3'ün Steam'deki bir kopyasına sahip olan herkes için ücretsiz bir eklenti. Sadece JC3MP Buhar sayfasına gidin ve indirin.

Bundan sonra bir sunucuya katılın ve kaos yaratın. JC3'ün tüm silahlarını ve araçlarını parmak uçlarınızda bulacaksınız, sadece siz ve arkadaşlarınızın bu silahlardan en iyi şekilde faydalanmasını bekliyorsunuz.

Her sunucu, sahipler tarafından belirlendiği gibi benzersiz özelliklere sahip olma eğiliminde; örneğin Takım Death Match için adanmış olanlar veya Rol Oynama var.

Bununla birlikte, JC3MP'de zamanınızı beğenmek istiyorsanız, size hitap edecek bir sunucu bulacağınızdan eminiz. Sunucuların canlı olması nedeniyle hepinizin yanında savaşmayı dört gözle bekliyoruz.

Beta sürümünden bu yana topluluğun büyümesini izlemek, favori sunucularımız oldu ve yenilerini izlemek eğlenceli olacak.”

Aynı zamanda %75 indirimli olarak 5 dolar civarında satışa sunulan video oyun ilk günden yüzlerce indirmeye ulaşma başarısına ulaştı.

Kaynak:  www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık