OFPOF

Iron Harvest İçin İlk Detaylı Video Geldi

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Iron Harvest İçin İlk Detaylı Video Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2019 yılında piyasaya sürülecek video oyun için geliştiriciler tarafından hazırlanan detay videosu geldi...

Iron Harvest, paslı tüfekler ile donanmış askerler ile gökyüzünden gelecek düşmanların acımasızca karşılaşmasını konu almakta. Alternatif bir 1. dünya Savaşı sonrasını konu alan video oyunda, dünyadaki varlıklar tükenmeye başlamıştır ve her yerde demir yığınları bulunmaktadır. Halk ve çiftçiler bu demir yığınları ile gelir sağlamaktadır. Ancak dünya düzeni ve refah halen tehlike altındadır ve oyuncular, paslı silahlara sahip yorgun ordu ile halkı korumakla görevlidir. 
oyun bir süre önce duyuruldu, ancak geliştirici King Art Games, oyunun bazı sistemlerini açıklayan bir video yayınladı ve böylelikle oyun, piyasaya yavaş yavaş adapte olmaya başladı.
Temel özelliklerden bir tanesi tamamen yıkılabilir bir çevre ve teknoloji etkileyicidir. Binalar eski yollardan ayrılmak yerine, vurulduğu yöne bağlı olarak gerçekçi bir şekilde çöküyor.
Mekikler ve yıldızların da bulunduğu oyunda birçok gerçekçi efekt de bulunuyor. King Art Games, henüz yayınlanma tarihi olmayan tek kişilik video oyunu, 1v1 çok oyunculu modunda çalıştırmayı da planlıyor. Böylelikle oyunseverleri daha derinden yakalamayı hedefliyor.
Bir Polonya konsept sanatçısı olan Jakub Różański tarafından yaratılmış olan video oyun, özgün bir strateji sunuyor. 

 

İşte o video!

Kaynak: pcgamer.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık