OFPOF

Injustice 2 Oyununun PC Sürümü Konsol Sürümlerinden Sonra Çıkabilir

-
30
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Injustice 2 Oyununun PC Sürümü Konsol Sürümlerinden Sonra Çıkabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Injustice 2 ile ilgili gelen son haberler oyunun PC sürümünden önce Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacağını öne sürüyor.

Injustice 2 ile ilgili çıkan son haberler, oyunda Scarecrow karakterinin yer alacağı ve oyunun PC sürümünün konsol sürümünden daha önce olacağı yönünde.

"Injustice 2" oyununda gelecek karakterin, IMDb film listesindeki popüler filmlerden birisi olan Batman filmindeki kötü karakter Scarecrow olabilir. Scarecrow karakterinin oyunda yer alacağını ve "Elm Sokağı'nda Kabus" adlı filmin aktörü Robert Englund tarafından seslendirileceği söyleniyor.

NetherRealm Studios ve Warner Bros. bunu onaylamamış olmasına rağmen, Scarecrow DC karakterleri The Flash, Green Lantern ve Cyborg'un yanısıra "Injustice 2"nin mobil versiyonunda şu anda yer alıyor. PlayStation Universe tarafından bildirildiğine göre, üç karakterin hepsi daha sonradan devam filmi "Shattered Alliances" sinema filmi fragmanlarında yerini aldı ve başka bir filmde ya da kendi oyun fragmanında yer alması beklenen Scarecrow'un oyunda yer alması uzun sürmeyecek.

NetherRealm Studios, daha önce hikayenin Supergirl'e odaklanan "Shattered Alliances" sinema fragmanının 3. bölümünü çıkardı ve Black Adam'ın Injustice 2'de şöhretine geri dönüşünü de işaret etti. Ona katılacak diğer karakterler Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Aquarium, Cyborg, Blue Beetle, Green Arrow, Black Canary, Firestorm, Robin, Swamp Thing, Doktor Kaderi, Atrocitus, Gorilla Grodd, Poison Ivy, Catwoman, Cheetah, Yüzbaşı Cold, Bane, Braniac ve Darkseid.

Kaynak: telegiz.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık