OFPOF

Injustice 2 Oyununa Ait Bazı Karakterler Bugün Açıklanıyor

-
146
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Injustice 2 Oyununa Ait Bazı Karakterler Bugün Açıklanıyor
109 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oyunun geliştiricisi olan NetherRealm şirketi bugün ilerleyen saatlerde Injustice 2'nin bazı karakterlerinin açıklanacağını duyurdu.

Serinin ilk oyunu ile büyük beğeni toplayan oyunlardan birisi olan Injustice oyunun ikinci serisi 16 Mayıs 2017 tarihinde satışa çıkacak. Oyunun geliştirici şirketi olan NetherRealm ise bugün ilerleyen saatlerde çok önemli bir açıklama yapacak. NetherRealm Injustice 2 oyununa ait karakterlerin duyurulacağını internet sitesinden yayınladığı açıklama ile tüm oyun dünyasını bilgilendirmişti. Şimdi tüm gözler NetherRealm tarafından yapılacak karakter bilgilendirme açıklamasında.

NetherRealm sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir fotoğrafla aslında biraz da olsa olayı ifade etmişti. Yayınlanan bu fotoğrafta "Yeni Karakterlerin Ortaya Çıkması" yazılı bir metin ve 23 Şubat 2017 tarihinin bulunduğu bir fotoğrafı paylaşmıştı. Oyunun daha önce açıklanmayan ve teyit edilmeyen son karakteri Swamp Thing'ti. Yapılacak açıklamada bu karakterle ilgili bir bilginin yer alması bekleniyor. Oyunda yer alacağı açıklanan karakterlerden bazıları ise şunlar; Batman, Blue Beetle, The Flash, Harley Quinn, Superman, Supergirl, Wonder Woman, Deadshot, Gorilla Grodd, Aquaman, Robin, Cheetah, Poison Ivy, Catwoman, Black Canary ve Atrocitus.

Injustice 2 oyunu PS4 ve Xbox One için 16 Mayıs'ta piyasaya çıkacak. Bunun dışında iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda bu oyunu oynayabilecek.

 

kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık