OFPOF

Injustice 2'nin 16 Mayıs 2017 Tarihinde Çıkacağı Doğrulandı

-
55
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Injustice 2'nin 16 Mayıs 2017 Tarihinde Çıkacağı Doğrulandı
132 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Video oyun geliştiricisi NetherRealm'in kurucusu Ed Boon, oyunun yayınlanma tarihini açıkladığı tweet'i doğruladı.

NetherRealm oyun geliştiricisi, işleri gizli tutmayı ve gizemli bir şekilde ortaya çıkarmayı seven bir stüdyo olarak nitelendirilir. Öyle görünüyor ki, Injustice 2'de farklı olmayacak. Çünkü daha önceki gün oyunun çıkış tarihi ilan edildi.

Ed Boon, 16 Mayıs 2017 tarihini içeren gizemli bir tweet yayınladı. Görünüşe göre, Injustice 2'nin yayınlanma tarihini bu tweet ile ilan etti.

Twitter'daki yeni bir yayında stüdyo direktörü Ed Boon, "i2.05.16.17" başlığıyla bir resim yayınladı. Açıkçası, "i2" Adaletsizlik 2 anlamına gelirken, geri kalanı ise bir tarih: 16 Mayıs 2017.

Bir süre Netherrealm, bunun Injustice 2'nin çıkış tarihi olup olmayacağını veya o gün oyunla ilgili daha fazla bilgi paylaşmayı amaçladıklarını doğrulamadı. Neyse ki bir Netherrealm sözcüsü, Ed Boon'un Injustice 2'nin yayınlanma tarihini açıkladığı tweet'i doğruladı. Dolayısıyla, 16 Mayıs 2017'den itibaren PlayStation 4 ve Xbox One'da bu oyunu bulacaksınız. Bilindiği üzere de Injustice'in ilk oyunu, 3 Nisan 2013 tarihinde ilk olarak piyasaya sürülmüştü.

Injustice 2, PlayStation 4 ve Xbox One'da geliyor. Deadshot, Batman, Blue Beetle, Gorilla Grodd, Harley Quinn, Superman, Supergirl, Wonder Woman'la beraber daha fazla karakter kullanılacak.

Ed Boon'un tweet'i

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık