OFPOF

İki Kişilik En Eğlenceli 10 Masa Oyunu

-
2.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İki Kişilik En Eğlenceli 10 Masa Oyunu
0 izlenme
Ofpofer
-

Eski oyunlardan, yeni nesil oyunlara iki kişi keyifli vakitler geçirebileceğiniz en eğlenceli masa oyunlarını sizler için liste haline getirdik.

Sıcak bir fincan çay ya da kahve eşliğinde kitap okumayı sevmiyorsanız ve yanınızda sizinle aynı düşüncede birisi daha varsa bu galeride aradığınız eğlenceyi bulabilirsiniz. 2 kişi oynayabileceğiniz en güzel masa oyunlarını sizler için derledik.

10. Tavla

Tavla

Nesilden nesle aktarılan, çoğu cafe ve çay bahçesinde kolaylıkla bulabileceğiniz tavla, keyifli vakit geçirmek için vazgeçilmez bir masa oyunu.

9. Monopoly

Monopoly

Monopoly yıllardır özellikle evlerde vazgeçilmez masa oyunları arasında yer alıyor. İlerleyen yıllarda çok farklı çeşitleri ve kopyaları türetilen Monopoly tarzı kutu oyunları eğlenmek için gayet ideal bir seçenek.

8. Jenga

Jenga

Tahta blokları dengede tutmak için oynanan Jenga'nın temel mantığı çok basit. İki veya daha fazla kişiyle oynanabilen bu masa oyununda herkes sırayla bir tahta blok çekiyor, kuleyi yıkan ise oyunu kaybediyor. Gerilim ve heyecan kaçınılmaz!

7. Masa Tenisi

Masa Tenisi

Aynı zamanda bir spor dalı olan masa tenisi, en kolay ulaşılabilen spor oyunu olmasıyla istenilen her zaman kolayca ulaşılabilir hale geliyor. Küçük ya da büyük herkesin kolayca öğrenebileceği bu masa oyununu henüz denemediyseniz pişman olabilirsiniz.

6. Langırt

Langırt

Futbolseverler için mükemmel bir eğlence fırsatı. Her gol attığınızda size tarifsiz bir sevinç yaşatacak bu oyunu ister iki kişi isterse de dört kişi keyiflice oynayabilirsiniz.

5. Satranç

Satranç

Analitik düşünmeyi sevenlerin çok keyif alacağı bir oyunu olan satranç yine kolay ulaşılabilir masa oyunları arasında sayılabilir.

4. Bilardo

Bilardo

İki veya daha fazla kişiyle oynanabilen bilardo arkadaşınızla oynayabileceğiniz zevkli bi masa oyunu. Topların birbirine çarpma sesinde bile heyecanlanmamak elde değil.

3. İskambil

İskambil

Milyonlarca dolarlık sanat eserlerine konu olan iskambil kağıtları masa oyunlarının olmazsa olmazı. Pişti gibi iki kişi oynayabileceğiniz birçok iskambil oyunu bulunuyor.

2. Scrabble

Scrabble

Scrabble kelime oluşturmaya dayalı bir oyun ve can sıkıntısını gidermek için eşsiz bir alternatif.

1. Amiral Battı

Amiral Battı

Bir denizci edasıyla zevk alarak oynayacağınız amiral battı iki kişilik masa oyunları arasında eğlenmek için belki de en eğlenceli seçenek. İçerisinde aksiyon, heyecan ve gerilim barındıran bu oyunda birçok duyguyu bir arada yaşamak fazlasıyla mümkün.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.