OFPOF

Hyper Universe Oyunu, Bu Ay Ücretsiz Olacak

-
85
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hyper Universe Oyunu, Bu Ay Ücretsiz Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Erken erişime açık olan video oyun Hyper Universe 17 Ocak itibari ile ücretsiz sürüme kavuşacak.

CWAVESOFT, Inc. Firması oyun mühendisleri ve geliştiricileri tarafından halen geliştirilmekte olan, yayıncılığını ise Nexon America Inc. Firmasının elinde bulundurduğu ve platformlara girişlerde tüm finansmanın sağlandığı, 24 Ağustos 2017 tarihi itibari ile Steam üzerinden Aksiyon, Basit eğlence, Devasa Çok Oyunculu, Strateji, Erken Erişim türlerinde yer almaya başlayan ve günümüze kadar Erken Erişim oyunu olan Hyper Universe bu ay tam sürüme kavuşacak ve geliştirmeleri tamamlamış olacak. Bununla birlikte video oyun Hyper Universe ücretsiz sürüme de kavuşacak. Şu sıralar yaklaşık 5-6 dolar civarında satış fiyatı etiketine sahip video oyun 17 Ocak tarihi itibari ile tamamıyla ücretsiz sürüme kavuşmuş olacak.

Geliştirici ekip geçtiğimiz gün açıklamalarda bulundu ve Camilla, Perseus, Sonya, Gulunba, Han ve Tae-guk gibi altı yeni kahramanın da oyuna ekleneceği müjdesini verdi.

Oyun içerisindeki birçok alanın para karşılığında açılacağını açıklayan ekip ayrıca “Oyun içerisindeki parayı da nakit bir şekilde ödeme yaparak alabilirsiniz.” dedi. Ayrıca oyun içerisinde de yağma kutularının yer alacağını belirten ekip ücretsiz hediyelerin dağıtılacağını belirtti.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık