OFPOF

How To Survive 2 Artık PlayStation'da Oynanabilir

-
87
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
How To Survive 2 Artık PlayStation'da Oynanabilir
332 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

505 Games ve Eko Software, co-op zombi hayatta kalma oyunu olan How To Survive 2'nin PlayStation 4'te oynanabilir olduğunu açıkladı.

Oyuncular, kendilerini "zombi dolu" bir Louisana'da buluyorlar. Orijinal How To Survive olaylarından 15 yıl sonrasını konu alıyor. Diğer kurtulanlarla birlikte çalışmanız ve araçları toplamanız, silahları hazırlamanız ve sığınak oluşturmak için kaynak toplamanız gerekiyor.

Kampınıza 16 oyuncuya kadar kişi ekleyebileceğiniz ve gelişimine katkıda bulunan bir çevrimiçi kamp sistemi var. Her karakter geliştirilmiş karakter editörü ile özelleştirilebiliyor.

Oyunun kendisi, NPC'lerin araştırmalarını seçebileceğiniz ve kıyamet oyununda arkadaşlarınızla zombi avına çıkıp, harika bir kamp inşa etmeye çalışmak için rastgele oluşturulmuş alanları keşfetmeniz için sizi bekliyor.

İşte PlayStation 4 kullanıcılarının atlamayacakları özelliklerin bir listesi:

  • Multiplayer: Kampınıza erişmek için en fazla 16 oyuncu davet edin ve 4 kişi aynı anda birlikte oynayabilir.
  • Rastgele seçilmiş ortamlar.
  • Karakter Özelleştirme: Kendi görünümünüzü kişiselleştirin. Atık ve el işçiliğiyle zırh, araçları ve silahları düzenleyip donatırken uzmanlaşmak için yeni ve farklı beceriler öğrenin.
  • Ekip Çalışması: Tüm oyuncular daha büyük, daha iyi bir kampa katkıda bulunabilir. Co-op eylemler ve stratejiler gerçekleştirebilirler.

Kaynak: wccftech.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık